Tour De France, 23 - 27.července 08

29. července 2008 v 21:16 | Tiffany |  Blog
Neni nic lepšího na prázdninách, než těch pár dní strávených s mou nejkámoškou.
Ráno jsem stávala v půl 8, sraz byl v 9 u nich a jak je známo příprava - snad máme všechno.pak nasednem do auta a za 5 minut volá mamka, že ségra zapomněla doma bundu (bundu, kterou neměla za celej pobyt ani jednou na sobě:) Nejrači mám, když se už sedí v autě a jede směr dovolená.Ještě než jsme u nich nasedali do předloženého auta - pučenééé, dostala jsem úžasné americké žabky - z itálie!:)
Miluju tu cestu tim autem, to klábosení, drncání, pohledy z okýnka, mávání, reakce lidí...k tomu se hodí ten výraz - oujé!
Jezdili jsme na kole, tatínky pobláznily houby v třebonský lesích, jezdili jsme po lodičce na rybníku - metr od vchodu, pak at se nedivíme, že jsme měli v pokoji tucty komárů, prve živý, poté rozmázlý na zdi:/ a stejně si ségra přivezla domů přes poslední noc přesných 18 štípanců, z toho 10 vedle sebe na rameni...njn na zlobivý děti jdou nejvíc:P

Probírali jsme věci od grilované okurky po hledaný mobil.došli jsme třeba k názoru, že s klukama je to jako s prsama:/ nemáte nic a pak všechny okolo předeženete.HAhaHa!
Poslední večer jsme připravili ségře pojovku a jak řekla Amy "Tak to je ta nejlepší bojovka co jsme kdy udělali." a aby to nebyl on Kryštof, dítě třetího tatuldy, pronesl, že to nebude prostě brutus.jenomže, i když jsme ségru vyslali na bojovku v ohromný tmě, v který jsem se i já jakožto baba na ulici hrozivě bála.stála jsem u nějaký prázdný chaty, šoustlo se a já se přibližovala k chatě plné lidí...jednou jsem ale vylekala někoho já:P měla jsem na sobě bundu a kapucu najednou se tam v zatáčce objevilo auto, kus ode mě zastavilo, zřejmě mě zpozorovalo a když jsem se koukla na stín osvětlený světly auta brrr.šla jsem proto k osvětlený chalupě a auto najednou nabralo rychlost...seděla v něm chudák pani.
Bojovka byla hypersuper, až na to, že když nepochopila úkol běžela domů a vyžádala ocásek "strejdy" Jendy (na kole na něj řvala..."dědoooo").Pak jsme ještě měnili místo pokladu, když áda přejížděla rybník s dubovým hejkalem (neptejte se, kdo tak debilní název vymyslel:/ Pak přišla vzala poklad zahrála herecky "Děkuji Vám..." a šla domů celá blažená se svítícím lízátkem, bonbonovým náramkem a hlavní mincí.
Time is fast.
Cestou domu jsme se zastavili na pumpě a já konečně viděla tu soutěž o který mi ségruš povídala.Nasbírat 16 magnetů snoopy a 3 vylosovaní pojedou do snoopy landu do kalifornie.umíte si to představit, můj sen, moje kalifornie...nad 400,- máte dostat magnet a my jich dostali rovnou 10, prodavačka "hlavně to nikomu neřikejte..." :) a soutěž trvá do 31. sakra!:( Každopádně dřív nebo později tu ameriku uvidim táák co.
Na závěr bych připomněla placení v restauraci, kdy nám prostě dali peněženku a řekli nám at zaplatíme.
Servírka:"Dohromady, zvlášt?"
Jako by neviděla ty dvě peněženky:/
Amy platila první.
S:"279,-"
A:"280,-"
Tomu se řiká dýško nad dýška xD Příště at rači neřiká nic... Když řekla cenu mě 5 sekund mi v hlavě proudila kalkulačka...darovala jsem ji cenných 12Kč, dobrý ne?
Im yours...more more.loved loved loved loved loved :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maisy Maisy | Web | 30. července 2008 v 9:53 | Reagovat

Tiffany jsem dřív bývala :D ale na tiffany.blog.cz ;)

2 Amy Amy | E-mail | 30. července 2008 v 20:07 | Reagovat

Teda pěknej příběh :D:D

3 Adush Adush | E-mail | 30. července 2008 v 20:18 | Reagovat

Hele ta osoba na tý fotce vedle tebe.. to je fakt děs... vobluda.. blééé :D

4 Tiffany Tiffany | 30. července 2008 v 20:46 | Reagovat

Amy, klid xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama