Sobota 30.srpna - The Scientist

30. srpna 2008 v 21:04 | Tiffany |  Blog
Zewl končí a představa, že v pondělí stávám v půl 7 je opravdu vzrušující!:/ Vykročit devátým rokem, usmívat se a dělat, že jsem tak štastná, že všechny vidim.xD Apff. Natálie se bude smát na celý kolo, Lucka bude vyprávět co už přečetla a jak se těší, Madla přinese prachy a bude se do bufetu, Bára jen mlčky podotkne, že už chce bejt zase doma na gauči, a kluci se chytí svých koníčků - plácání do zad, aneb zdolávání největšího úderu a možná bude i letošní nová třešnička na dortu.Kdoví.
Zazvoní.Ve dveřích učitelka.Ten hlas, důvtip.Nejspíš budu dojetím držet slzy na krajíčku.xD A přesto tu třídu mám ráda - na začátku a na konci roku.:P Bude to jako každym rokem:
- prohlášení, že prázdniny skončili a povinnosti začínají
- možná, že se už dočkáme rozvrhu, ačkoliv minulý rok jsme ho dostali snad až další tejden
- možná nám řekne, že budeme mít dva nový učitele
Stojím a zírám, myslím že se hýbu, ale nikam nejdu, všichni začínají se bát, stala jsem se tím čím nemohu být.Stojím a zírám, začínáš se zajímat proč si tady a ne tam... (stop&stare)

Na dveřích školy jsou zase ty papíry a seznamy žáků.Mimo to, že k nám příjde syn jedný učitelky, v áčku je napsaná nová holka.Tuto zprávu jsem musela hned napat Míše s tim, že nastává problém č.1...
1, nesmí bejt hezká
(zní to hnusně zle a namyšleně, momentálně se na Tiffany cejtim)
2, nesmí bejt chytrá, a to hlavně v češtině xD
3, podprůměr by mi k jejímu životu stačil xD
Jinak jsme dneska (dneska, slovo, který je snad v každodennim pořádku:) jeli k babičce na předoslavu dědovy šedesátky.Dooslavu vidim v průběhu druhého měsíce.:P
Joo a mamka jde s tátou na koncert COLDPLAY, na to, co je doma v reprákách na dennim pořádku:/ A ty písničky mi už příjdou tak totálně ohraný, jako CDčko Avril, který ještě nevyšlo a už jsem ho nemohla ani slyšet.
The Scientist (Coldplay), v tomto okamžiku mě zahřeje na srdci snad jen tohle.
Ten klip.
Ta hudba.
Ty skoky.
Ten konec.
The Scientist.
Tiffany
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 30. srpna 2008 v 21:18 | Reagovat

Nám na základce měnili neustále rozvrh xD.

Hele můžu se na něco zeptat?Nějak tohle písmo poznávám, jaký jsi mělá úplně první blog? ToQelka ?

2 Terez Terez | Web | 30. srpna 2008 v 22:37 | Reagovat

K nám má přijít nový synek-nějaký, co propadl na jiné škole, a prý je to šampon, tak jako nevim. xD ale třeba bude fajn...rozvrh už víme, a je to děs. :/ btw. tuhle písničku mám moc ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama