Září 2008

Pondělí 29.září - Ich bin doch noch nicht tot

29. září 2008 v 18:22 | Tiffany |  Blog
Je možný, aby můj blog navštívilo 9 lidí? Woow.
Dneska to vypadá na prozatím nejhorší den od začátku školního roku:/ Mimo to, že:
2.hodinu jsme psali vstupní písemku z matiky, která dopadla tak jak dopadla...umějakožedocelaušloto.;)
3.hodina byla chemie, všemožný vzorce a pavzorce, který umim až do tý chvíle, než přistane na stole kousek žvance a píše se.
Nemám ráda říkání výsledků, protože mám hned sakra zkaženej den (až tak teda taky ne no...:)
"Je to vprdeli..."
"Máte ještě někdo nějakej dotaz?"
"Bude to na známky?!"


Taky jsme dneska s Míšou uskutečnili ten "Mnichovskej kongres", běžela jsem za naší dějepisářkou se vzorně, čestně a šlechetně přihlásit na nějakou "Bankovní soutěž", která při naší smůle neni za prachy. A protože to má bejt ve dvojcích, ptala se s kym pudu, já že s nikym a že kdo se ještě přihlásí ten se přihlásí (nikdy bych se nepřihlásila, kdybych nevěděla, s kym pudu) Míša běžela další přestávku, že se teda hlásí a učitelka z toho byla nemála štastná, že to takhle "přišlo samo" a prej, že už se byla ptát a hlásit Tereza a že všechno někdy probereme:) Oujé! A co bylo cílem? Aby jsme nemuseli spolužačce nalhávat a říkat jí, že prostě jdeme my dvě neasi;)
Ach ne, do pondělí jsem měla zástupkyni poslat nějakej příšpěvek do školního časáku.:(
Ještě mám pár hodin.:)
Je mi hrozně blbě, bolí mě žaludek, břicho, hlava a teď je to uplně katastrofální.Doufám, že nemám žloutenku, ale prej játra jsou na boku a žlutý oči ještě nemám.:P
A nesnášim Němčinu...chlochiich x/
Aneb, jak dneska: Ich bin doch noch nicht tot/Nejsem ještě mrtvý
Ale já už asi jsem.
Jdu se změřit.
T.

Pátek 26.září - Barvení vlasů způsobuje rakovinu

26. září 2008 v 20:31 | Tiffany |  Blog
Pořád něco.Dneska třeba únavný 2.hodiny dějepisu - posobě!Neznám nic namáhavějšího než tenhle předmět, musim se v hodině soustředit a dělat že mě to baví, pilně si hrát na přemýšlejícího člověka.Nevim proč to dělám, asi už to mám v tomhle předmětu ve zvyku:/ Ve slohu píšeme vyprávění o nějakym čapím hnízdě, co spadlo na zem a jak zareagujeme a zavoláme ochránce a tak...A je to školní a ne domácí práce, tzn. že to bude stát za nic.
Proč si řiká "stát za nic", když je něco za nic, tak to nestojí, ale je zadarmo ne?!

"....V sobotu ráno, jsme časně zrána běžela do místní sámošky pro rohlíky" (úryvek slohovky)

Úterý 26.září - So what?

23. září 2008 v 20:52 | Tiffany |  Blog
Ta škola čerpá, drtí, unavuje, nudí, namáhá, depresivně nalazuje, neutíká, chce toho moc, je to nanic.
Jinak to bylo docela vpohodě.;)
- byli jsme spojený s Áčkem, nic dobrýho..., ale ve zdraví jsem se dožila odpoledního dne na softu - zase někdo dělal ty "superpsychopovotesty", testy povolání
- ve středu 1.října jdu na soukromou debatu o výsledku testu, tzn. že upadnu do komatu, protože počítám s tim, že před mojí matkou prohlásí, že jsem uplně plně neschopná a tudíž nemám šanci na pokračování ve studiu Budu ji muset na to psychicky připravit, a to co nejdřív!
Odpoledne jsem měla zápas se softem.Půl hodiny jsem postávala na náměstí a ten autobus prostě nikde.Za půl hodiny jel další, a to přesně na minutu.Natce jsem napsala, že prostě nestíhám a že až do razim - tak dorazim neasi.;) Hráli jsme s Krčí.Za celu hru jsem se dvakrát strefila pálkou do toho žlutého míče a...odpálila a běžela a stoupla a dupla a koukala a byla jsem štastná i neštastná zároveň.
Když ono se na světě kolem mě děje tolik zajímavých věcí, že nestíhám pamatovat a vzpomínat.
Jo a viděla jsem úžasný objekty pro focení (všechno je svym způsobem krásný).Budu to muset někdy CVAKNOUT.:)

So So What?

Já vim P!NK neni kůl a já jsem áůt.
Nežrala jsem jí, nežeru jí a žrát ji nebudu.
Protože já jim jen tuhle písničku.
Nemám psavou...

Těch pár dnů

21. září 2008 v 16:20 | Tiffany |  Blog
Za těch několik dnů se sotva stalo pár věcí. Úterý a středu si vůbec nevybavuju, ve čtvrtek jsem byla na softu, v pátek jsme jeli do Ikey, v sobotu jsme byli na návštěvě a dneska - kupodivu nic.Bůh taky v neděli odpočíval.Dneska jsem absolutně nejvíc líná.Neumim si představit, že by ně někdo dokázal vytáhnout ven nebo že bych měla jít sportovat!Celý dopoledne a odpoledne tu sedim u stolu.Psala jsem nevyřešitelný úlohy z matematiky, který podle učitelky jsou "jednoduchý"...Dvě jsem na radu vypočítala ne způsobem rovnice, ale "logikou" a tu poslední třetí už do kapsy nedám, to je nad lidský úsilí.A prej mi to máti nepodepíše, prej mám požádat tátu, aby mi to vysvětlil.To radši budu bez úkolu, protože jak je u nás zvykem: nepodepsáno-neni úkol! :/
-Zejtra píšeme slovíčka ze slovíček z Němčiny.Proč jsem byla tak malá a blbá a dala jsem na hlas třídní, že druhej jazyk se nám bude hodit?! Nevim jestli se mi bude hodit, že mám dům a tužku a že ráda kreslim, a že v pondělí máme matematiku...ap. Ich habe einen Ball.
-A konečně za ty dva roky otevřeli městskej park...
Ovšem to nemění nic na tom, že už chci do Ameriky!
(k fotce, měla jsem styl!)
Ty brejle miluju doteď.
Tiffany.

Pondělí 15.září - Polish is as Persil, do you know?

15. září 2008 v 19:49 | Tiffany |  Blog
O víkendu jsem zjistila hotový fakt o tom, že se neumim prostě učit.Otevřu učebnici, dělám že čtu, a přitom porstě nečtu a jsem uplně mimo obsah učebnice, slov, vět, odtstavců, kapitol...Ve vyhledávání na téma "Prášky na učení", se vyhledá nějaká diskuze na Líbku, háček je v tom, že nejde otevřít.Teda aspoň mě nešla!Pak jsou zkoušela taky ty tipy "Jak se učit" (Teď mi to připomíná, že zejtra to bude týden, co mi Lucka doporučila knížku a já jsem si ji ještě nebyla schopná dojít pučit, a to my připomíná SMSku od Adush "Ty seš líná jak já...")K tématu "Jak se učit", narazila jsem na typy typu - Každý den po škole se dvě hodiny uč, a každou hodinu si na deset minut zopakuj látku, kterou ses ty dvě hodiny učila.:/ Už to vidim, budu "žít školou"...celý den prožiju se slovem škola a s tim, co škola obnáší.Naučit se látku mi nedělá problém, no já se to vlastně ani nějak neučim, ale dle mého je to učení 8) Ovšem psát z celýho ročníku, na to už návod nepíšou.A to je radši dobře.

"...opakujte každý den látku z minulého a z nynějšího ročníku, budete nadmíru chytrý."

Opravda?
Až na to, že bych se cejtila vzdělaně, bych se celjtila znuděně, ospale, bezživota.Bezživota to vystihuje.A život bezživota je vskutku divný.

První - Základna z kostek

13. září 2008 v 12:08 | Tiffany
Tak fajn jaký máš nejradši ponožky? Adriell
Pohodlý, nižší.Nepřipřipravuju se přece na velkou vodu ne? xD

Jsi vždy upřímná? Anonym
Snažim se o to.Ovšem kolikrát jsem až tak upřímná, že později toho lituju.

Prozradila jsi něčí tajnost? Anonym
Asi ne, nerada bych pak řešila, jak se to všechno stalo.Diskuzy jsem nikdy ničím tímto nepodpořila.
Cenním si totiž toho, že to můžu být zrovna já, kdo ví něco, co nikdo neví.;)

Čtvrtek 11.září - U/2/ME/4/US

11. září 2008 v 18:38 | Tiffany |  Blog
Cejtim se v tom školnim prostředí jako exot.Jako nějaký ohrožený živočich na pokraji vyhynutí.xD A kolem mě už jsou jen takový ti živočichové, s kterýma nevim coby.Mohla by být kočka s myší přátelé, stejných zájmů, představ, snů?Ne.

Na úvod dobrý.
Mám pocit tiffanské školní osamělosti a ten spočívá v tom, že přestože máte všechny za kamarády, nemáte nikoho...
Ty lidi jsou...hrozně fajn, ale radši seděj celej den doma, než aby strávili s někym den, jak v čajovně, na inlájnech, po obchodech...Je to pocit, kdy víte, že si s nima nemáte co říct, že nemají stejné zájmy - záliby, jinak tráví den...atakdáále.
A ti praví přátelé jsou prostě někde, kde vy to celý dopoledne nejste.Už to ze mě nějak odpadá a jsem zase vpohodě.Musim bejt vpohodě, jinak bych to prostě všechno nezvládla.xD

Před půl hodinou začal soft.
Natka nešla, tak proč bych tam chodila žejo.;)


A zejtra pátek a pak víkend.No jo, co já budu o tom víkendu dělat?

U2ME4US, ty ke mě pro nás xD Nadpisy jsou to nejtěžší, co se tejče blogování.(Taky to má něco s tim, že jsem na hudebce poznala skupinu U2:)
Mamka je na třídních schůzkách, já bych ty výklady chtěla vidětoslyšeto.xD

Úterý 9.září - Small yellow ball

10. září 2008 v 14:58 | Tiffany
Strávila jsem 3 hodiny vyplňováním dotazníků, řešením slovních úloh, optického vidění a samozřejmě osobních dotazů.Stručně ručně.A jestli 3 hodinový pokus ze mě vyčte, že budu mít někde na Šumavě farmu, tak už vážně nevim.
výběr povolání je něco neskutečně náročného
Poté dvouhodinovka výchovy rodinné, aneb sexualita.Četl se rozhovor s tou pani, co pořád a pořád to a je v balíku, pak jsme dělali nějakej test na to, jestli jsme supergirl.Nejsem.A pak doplňovali věty typu : Ondra je rád... a pak nějaký sprostárničky.Taky jsme si vyplnili každej papír a posílal se po lavicích a jiní lidé doplnovali otázky k názoru na vás.Ovšem nebýt Lucinky tak nevim co číst, doporučila mi, že si mám přečíst knížku "Jak přežít první pusu", četla se ti dobře Lucko?! xD

Pondělí 8.září - Alkohol nás baví

8. září 2008 v 21:53 | Tiffany |  Blog
Odedneška připisuji k názvu i den.Ať vim z historie víc ne.:P A mohla bych tak upravit všechny.Mohla.Měla bych.
Ráno jsem vstala s doměním, že jsem si vlastně nedala do tašky na první hodinu dějepis.Zřejmě mám z dějepisu noční i denní můry, první hodinu dějepisu máme přece v pátek a ne v ponděli!
Druhou hodinu jsme měli na matiku supla, novou fyzikářku, který vůbec to hlasité vyrušování hodiny nevadilo.Je 8.září a třídou koloval papír o rozlučáku xD A penězích.
150,- příspěvek na dárek pro učitelku
150,- na rozlučák, přesněji pití


Svět světově světem

8. září 2008 v 18:51 | Tiffany |  Production
Má to bejt něco ve smyslu se světem a jeho světem...xD Veškerý svůj volný čas jsem věnovala tý plácanici na tom žlutym
(ta žlutá vyjadřuje slunce:)
Ten výstřižek mračen je z prázdninový fotky.
Ta tráva, jedna z nejlepších, je také výstřižkem z prázdninové fotky.
Ten Méďa, toho jsem vyhrabala u ségry v krabici o víkendu a vzpomněla jsem si, že jsem ho dostala asi ve 4.třídě k Vánocům a byla jsem špatná z toho, že má křivou packu.Od tý doby tam asi ležel (?)
Ta fialová krabice/dejme tomu "piknikáč" ten je prosim bárbínovskej.
A ta osoba představující mě je krásná bárbí xD
A ty kreslůvky kreslila moje ruka, značně poznatelné.
Joo a nějak sem proměnila menu v něco...neobvyklého:P Sice odkazy sem tam nefungujou no.
Ale co, líbí se mi to.A komu se to nelíbí ať si...
koupí banán.

Ask Me

8. září 2008 v 15:27 | Tiffany
Ptej se.;)
Aneb od ponožek po banány.

* předem upozorňuji, že mou povinností neni na všechny otázky odpovídat :P

Čtvrtek 4.září - Softball

4. září 2008 v 21:15 | Tiffany |  Blog
Je možný mít na špičce jazyku aft?Asi jo.
Ve škole jsme za těch pár dní psali už ve středu test z angličtiny a diktát...A chemikářka nám oznámila, že v pondělí si napíšeme opakováčko.Z chemie!Chemie!! :/ Naše nová fyzikářka svym způsobem "ujde"...i přes můj odhad na ní, je lepší než jsem očekávala.Ah stejnak Hory (nick fyzikářky, co odešla minulym koncem roku na mateřskou), ten její smysl pro humor, odpověd na všechno, ta sranda v hodinách, kdy se i Janč pousmál, výrazy, prostě Hory xD
V úterý jsem byla po...podruhé na softu (Softu zdar!) Hrál se zrovna zápas, poslali mě někam dozadu, kam - pro moje štěstí, nikdy nic neletělo.:) Ovšem na pálku jsem mistr.Div, že jsem se neprobodla..., při úkroku, který se mi nepoved, jsem měla v plánu ten míč prostě odprejsknout za každou cenu, ovšem letěl tak blízko u těla...
Dneska (čtvrtek) jsem tam byla zas a pro změnu nebyl zápas a pro změnu jme s Natkou trénovali zásadně pálku a pro změnu jsem si zase něco udělala a pro změnu zase tou pálkou.Prostě jsem se nějak švihla do zápěstí.Nebude to tim, že prej hraju jako tenis?!


A zasmrdim(samochvála smrdí ne?)
Diktát jsem napsala úspěšně bez chyby.:P
A učitelka zapaspartovala můj výkres a má ho u sebe v kabinetu - heč!
No tak vážení - nezáviďte!To se neslušííí.xD
No fakt, Tiffany

Pondělí 1.září - Někde, kde je mimo, je Mimosvět

1. září 2008 v 20:22 | Tiffany |  Blog
Ráno jsem pomalu nevstala, kdyby mě nevzbudila mamka, budík by mě ohromil až v 9:45.Večer, když jsem ho nastavovala jsem byla asi trochu mimo.No...mohla to bejt sranda probudit se a zjistit, že hodina právě končí.xD
Ve škole je všechno při starom, až na nápis 9.B, šatna blíž dveřím (má to něco společnýho s tim, že jsme zanedlouho na odchodu?)...víc jsem toho nějak nestihla, ani jsem se nekoukla, jestli jsou již v provozu automaty, nebo jestli třeba náááhodou neudělali něco nově s holčičíma záchodama...
Normálně k nám do třídy vpadnul školník a vyrazil nás s tim, že si máme jít do šatny sundat boty.Pani Kamarádová - kamarádská šatnářka, vůbec netušila co se děje..."Kam jdete?" Takže jsme první školní den strávili v ponožkách.Moje krásné - podotýkám, že ty nejlepší ponožky, co si beru na výjimečný chvíle, musely trpět.:/