Říjen 2008

Halloween

31. října 2008 v 22:55 | Tiffany |  err...what?
Halloween, slavnosti, americkej život je opravdu odlišný od toho našeho.Už jen ty slavnosti.U nás se ve volnym čase a svátcích většinou sedí u televize s balíkem chipsů.Proč taky nemáme tady v Česku nějaký zpestření života ,,classic".

Sem totiž classic!Hlavně po ránu.

Mluvim za sebe, možná všichni žijou pestrý život, kromě mě.
Když jsem dopoledne hledala zase nějaké návody na všemožné blogové vychytávky, seznam mě zase zavedl k Marťasovi Duškovi, vážně skvěle naducanej blog:)
Po celém světě se dnes slaví Halloween...
Možná.Já slavim Halloween třeba poprvé a to tím, že jsem si zapálila svíčku a dala ji do té úžasné dýně, co jsem dostala od Amy k svátku.Jak působivé! Proč v Praze třeba neni nějaká menší halloweenská slavnost?No, možná teď za mými zády tancujou Dýnoví lidi, hudba hraje a pití se hrne proudem, klobásy voní, lidé zpívají a radují se.
Příští rok s Amy vyrazíme do noční halloweenské Prahy, ale třeba už tam nebude taková rajcovní slavnost, jako je dneska...

Jako dospělá chci děti učit stylovému stylu žití.

Ať žije hallowenská noc!

Na té fotce je ta dýně, co mi tu svítí:)
Proč mi příde, že se ta dýně směje a zpívá?
Tiffany

Ta Amerika je opravdu výjimečná.

Romería, Wake, Pellegrinaggio a v neposlední řadě Pouť

30. října 2008 v 13:56 | Tiffany |  Photography
Pellegrinaggio, nezní to fantasticky romanticky?

Pouť je skvělý téma pro focení.Proto jsem o víkendu občas ten foťák vytáhla a něco blejskla, ovšem nemůžu pouť strávit s fotákem v ruce žejo.;)
Enjoy it!

Foceno: 26.října


26. - 28.října, Pouť alá Romería

28. října 2008 v 19:55 | Tiffany |  Blog
Zase POSVÍCENÍ.

Místo soboty jsme vyrazili k babičce na pouť v neděli.Lidí jako máku a tak řečené atrakce pomalu žádné.Loňský vzduchokoloč tentokrát nedorazil (možná, že i dobře, vyhodila bych čtvrtku peněz za dobu 5 minut jízdy)...
Tak jsme zašli na turbojízdu, která přijela až z Prahy a dělá divy a dokonce za to ani moc nechtěli.Už jsme na ní byly v loni a spokojenost:) Hlavně ta deformace obličeje...
Taky jsme nezapomenuli na klasiku poutě - řetízkáč, Amy mě v pohodě ve vzduchu otáčela, natáčela a já při pokusu, abych Amy zatočila, jsem se jen držela a bezúčelově adrenalinovala.
Vzhledem k tomu, že papírový růže, jsou papírový růže, dala jsem těch 30 Kč, za ty 3 rány.Nikdy se netrefim, proto jsem jen jednou zkusila střelit.Bez úspěchu.Počítala jsem s tim, že Amy je prostě střelec a že se trefí, netrefila, ale to nevadí, protože ta pani byla hodná a dala mi jednu růži zadáčo.Večer mi pak Amy jednu vystřelila;)
Kupodivu jsem si nekoupila žádnej tureckej med, ani to odporný lízátko, cukrovou vatu ale jo, pouť bez vaty neni pouť:) Taky tam vařili Čínani svoje specialitky - nudle, až na to "maso" to bylo dobrý mastný.Umim ale lepší:P

Další dva dny jsem strávila u ní.Koukali jsme do počítače, vylezli jsme ven a nebo jsme se opalovali.Postříkali jsme se tim sprejem, co z vás do hodiny udělá krásnou čokoládu.Škoda, že tu opravdovou barvu máme jen na dlaních, vypadá to hrozně, jako kdybych ty ruce přiložila ke grilu, a ze spodu na nohách, taky super, aspon to neni vidět.
Posledních 12 hodin jsme pařili demo icq hry.

Jsme hrozně nachcípaná.Mluvim, jako když nemluvim.Dejchám, jako když nedejchám.

Rýma je tíha.
Musim jít na čaj.

TiiiiFF.

Středa 22.října - Ste dobří, Supporti!

25. října 2008 v 22:08 | Tiffany
Dlohoočekávaný okamžik.Konečně jsme po těch 3 letech vyrostly s Amy natolik, abychom zašli na koncert "skupiny našeho života" - Support Lesbiens. (Proč se vůbec jmenujou Podpora Lesbiček?...Protože podporujou lesbičky?!)
Koncert byl na Výstavišti - tam, kde před nedavnem shořelo to levé křídlo Průmyslového paláce;) Už v 6 h. jsme byly před Malou sportovní arénou a hodinu byly v popředí ne zrovna velkého, ani malého davu.Tu hodinu, než otevřeli, jsme stály na místě, jak vzrušující;) Za náma se pořád smála nějaká slečinka.A ona prej:

,, Víte, jak poznáte, že běžíte rychle?"
Ty, co tam s ní byli jí snad ani nevěnovali pozornost.
,,Běžíte dokolečka a vidíte si záda!"

To my docela přišlo i vtipný. xD Až na:

,,Víte, proč máme prdel takhle - a ne takhle /"?
"Protože, kdybysme běželi ze schodů mlaskala by"

Hahaha...jak bych mohla běžet...radši nic, zabejvám se nepodstatnýma věcma a na ty podstatný pak nemám čas!

Clouds, no boys!

24. října 2008 v 18:14 | Tiffany |  Production
Změna je život. Ta minulá žlutá barva mě už stresovala!A že jsem psala, že stránka bude p.o.p.r.v.é bílá?

Neni no.xP

Největší změna je v menu, který je vlevo, nahoře a barvy stejné jako stránka.;)
Ta zelená je uplně nejvíc příjemná barva, ani nezáří štěstím a ani nezhasíná neštěstím, uplně symbolizuje mojí náladu:')

AmyaMyAmyaMy

21. října 2008 v 20:31 | Tiffany |  Blog
Víkend jsem strávila u Amy.Konečně jsme se po měsíci a půl viděli, je pravda, že si telefonujeme nejméně 3x týdně, ale vidět toho člověka je uplně něco jinýho :')
Když se vidíme zapomínám (ah ta skleróza), co jsem jí to chtěla všechno vylíčit, povědět, zazpívat, zakřičet do ucha... Jsou to takový ty výpadky štěstí xD
Vzhledem k tomu, že moje vlasy rostou, obvykle každému rostou vlasy, mám odrosty.I teď, ten šampón co byl po ruce moc nezabral... Budu si muset ještě tenhle měsíc něco s těma vlasama provést:)
Před půl měsícem:

Naklánim k Adush hlavu

,,Vidíš to?!"

,,...Ty lupy?"

,,Ty seš blbá! Ty odrosty"

,,Aha..." :D

,,Počkej...já mám lupy?"

,,Ne"


Těhlech pár dní bude vážně skvělejch! Koupím si snad nějakou tu kabelku, abych nemusela chodit s igelitovou taškou, k tomu si koupím malou kytaru do ruky a o víkendu na pouti sladkou cukrovou vatu.

Poté to vidím na STEREOTYP.

Středa 15.října - R.U.R

15. října 2008 v 18:45 | Tiffany |  Blog
Včera jsem touhle dobou snažila chytat malý žlutý míč, hrála raketou - samozřejmě, že pálkou (N: ,,To hrajete raketou žejo...")
Taky jsem se byla kouknout do dvou tamních optik s tim, že potřebuju ty slíbený nový okuláry - k svátku a svátek mám dneska;) A stejně sem bez brejlí...
Uvažovala jsem o tom, že budu v budoucnu "designérka obroučků", nikde se mi nic nelíbí, všechno je bud moc barevný, plastový, velký, tmavý, podivně tvarovaný...Nerada do těch optik chodim, dávaj mi tam na vyzkoušení všemožný brejle a já si je ze slušnosti dám na 5 sekund na oči a jen ,,hmm.."! Třeba vínový barvy - jak out, hello kitty, >< takto podivně tvarovaný, že v nich vypadám jako výr a musim se na to ještě podívat do zrcadla!

Dnes sobota a zejtra neděle

11. října 2008 v 21:40 | Tiffany |  Blog
Vůbec nepíšu, tak to napravuju.Neni to tim, že bych neměla možnost, čas, důvod, spíš nemám psavou touhu...a tak dále.
Dneska jsem byla po čtvrt roce v čajce.Už je ta čajovna konečně celá hotová, dlažba, stoly, židle, už tam neni u okna a u záchodu takový ten zewlící koutek, to pohodlí - sezení na zemi:( A hlavně, už nám tam vpohodě nepřipravěj tu luxusní šíšu s tabákem a uhlíkem, jestli nám je patnáct, tak nám prý můžou dát jen nějaký bylinkový uhlík.Už to nebylo takový chutový a kouřový vzrůšo.Hold nastavá ten onen čas nouze - koupit si vlastní vodnici.

Ve středu jedeme na školní výlet:P Docela se už těšim a to hlavně z toho důvodu, že nebude škola a že ten výkres na středeční výtvarku nebudu muset v úterý dodělávat.
Bude to povedenej svátek.:)
(ted mi hraje New Soul, jáj to je starý, to sem hltala o prázdninách, zpívala, natáčela, poslouchala...LALALALALALA)
A ve středu to bude týden před koncertem Support Lesbiens! Jak já se těšim. Slzy potečou proudem, viď Amy. => to mi připomíná to, že jsem dneska viděla na čt2 živě Amy Winehouse z Londýna, byla sjetá jak...ovce. Šilhala, motala se, krákala, krá-krá-krá, ale bylo to hezký xD

This is a happy and cause you dont understand...
go away.


Je čas, abych jako každý večer začla surfovat (haha!) po aukru.

LALALALALALA
Tiffany

Druhý - Natělo

8. října 2008 v 17:03 | Tiffany

Když by tě svědila prdel, poškrábala by jses na verejnosti? Anonym
Jooo jasně, že ne.;) Budu hledat záchody, kabinky, stromy, sloupy, nebo poběžim - třeba to přestane.xD

Jaký si měla první blog? Elis
Néé o tom nechci mluvit.xD Blog se soutěžema, bleskovkama, DA obrázkama, pixelkama...pracovala jsem na něm půl roku, pak bác.:) Můj nick byl Sappy - ostuda největší.

Kolko už más blog? ČerešnicQa
Radši nepočítat.Asi 3, na kterym jsem dýl jak 2 měsíce.

Koukáš se >po sobě< do záchoda?? ^^
hynekDORABLEE
Nevim jak ostatní, ale já po potřebě splachuju, tudiž když se otočím k tomu knoflíku, kterej spustí ten tobogán...možná se 5krát z 10 kouknu.Ten tobogán je opravdu zážitek.;)

Když na nic nebudeš oddovídat proš se tě máme potom ptát? no a tak teda otázky jsou na to aby se zodpovídaly nebo v tom LEPŠÍM případě spíš IGNOROVALY xD jo a tohle je dotaz a chci na něj odpověd takže neignoruj a odpovídej xD xD Claudie
Ty otázky jsou od toho, aby si autor otázek namáhal hlavu - pro otázky, a aby si pak mohl namáhat hlavu s mými odpovědmi na ty jeho otázky na hlavu.Jo, tak je to.


A přesto, i když na otázku, kdo je D.P. bylo odpovězeno...
Minuta ticha. Hm...říkal jsi něco? *678*
*Dominic Purcell*
No a co, že je mu 38 a má 4 děti.

Co život dal a vzal

4. října 2008 v 19:12 | Tiffany |  Blog
Je strašně hnusně, takový to počasí, který z vás udělá hotovou znavenou trosku.Ráno jsem vstávala v 11 s tim, že sem nepočítala, že už je fakt 11...Mamka otevřela okno a na parapetu jen ten průsvitnej lak.Tehdy byl ztuhlej, a tehdy bylo hezky:) Byl tam asi tejden.
To počasí mi uplně otevírá cestu vzpomínek nofakt;) Co takhle bydlet v Anglii, tam je pořád pod mrakem, deštivo...asi bych se zbláznila, celý dny myslet na to co bylo, vzpomínat na osudový okamžiky, třeba jak jsem k 7 narozeninám dostala kolo.xD
Taky se mi blížej příjimačky, stresy, budoucnost.V životě důležitej bod, aneb jak řiká babička - vzdělání ti nikdo nevezme (jako vzpomínky a minulost)
Všechno mi příjde tak dávno.Jo dobře, řiká se, že je to jako včera, ale včera to nebylo, ani v mý mysli.I když ty lidi zrovna dvakrát nemusim (kdo by je musel, když je zná od 1.třídy, no brr) bude divný až je neuvidim.Vidět je cécéá 280 dní v roce, většinu 9 x 280 a pak NIC.Tečka.Brr.
Třeba 6.třída, jak jsme byly s Adush prostě ty nejky kamí a pro mě byla jenom ONA.ONA.ONA, jak
jsme nejvíc kravily a pronásledovaly kluky z devítek.Jako kdyby teď ty naše paka pronásledovaly dvě jedenáctiletý holky.(?)
Třeba v 7.třídě, těch věcí co Adush změnilo život, Petřín, posed, láska... Jak jsme třeba jeli do Trnový nebo na Jíloviště do pizzérky a já nemohla pizzu, protože jsem měla nově nasazený rovnátka a-a-a-a...
Teď už je ten život jen zewl, chození na výtvarku, koukání do compu a házení písmenek do komunikačního programu,sem tam vyrážení do ulic, nabírání energie a nálady v čajovně...
Aspoň, že ten život ještě něco je.xD
A já jsem taky.
Tečka.
p.s - něco přes rok, cesta z pizzérky, dostali jsme lízátko :P Aww, já to lízátko ještě mám.xD (na fotce myša v pozadí luky)