Leden 2009

Pátek 30.ledna - Jaký si to uděláš, takový to máš mít!

30. ledna 2009 v 19:11 | Tiffany |  Blog
Stalo se něco úplně neuvěřitelnýho.Něco na způsob vidět ducha.

Že uvidíte ducha je nepravděpodobné jako, že se z chudáka stane boháč.

Mě se bude třeba přepisovat vysvědčení, což je taky nemálo nepravděpodobné.Mamka obdržela hlasovou zprávu od učitelky s tim, že se velice omlouvá, že prý došlo k spletení ve známce.Mluví tam o mě jako o šikovné a chytré žákyni, která má tu jedničku zaslouženou...Uplně mi naskočily slzy do očí.xD

Takže to vysvědčení zas tak hrozně nedopadlo.
Bude se tisknout znovu.

Mohla bych si oběhnout ještě víc učitelů, zda se v té známce nespletly, aby se to nemuselo tisknout vícekrát.

Ten přírodopis by se ale ještě hodil.

Ne dobře.
Mlčim.
xD

A to jsem měla v plánu to nějak s učitelkou tu dvojku z Němčiny neřešit.
Ovšem pololetí to je důležitý a každá jednička navíc je dobrá...

A druhý pololetí?
Kašlu na všechnóóó.:)

P.S - toť je můj vysněný ideál xD Frajer ne?

Čtvrtek 29.ledna - A slzy tekly a tekly

29. ledna 2009 v 20:55 | Tiffany |  Blog
Snad, že by, vážně?? Teď jen doufám v to, že mi to na potřetí nespadne.Síť je nějaká přeplněná a hází to s ní sem a tam, asi všichni přinesli krásné vysvědčení a můžou jít na internet.Kromě mě, proto mě tu nechtěj, ale já se nedám...

Ovšem - dala jsem se unést sebejistotou, na kterou právě doplacím.Byla jsem co nejvíc v klidu - v pohodě, to vůbec neni špatný, ale o to horší je, když to všechno v pohodě nedopadne.První pololetí v devítce, prej nejdůležitější vysvědčení a učitelé se přiklánějí k lepším známkách.Dovolte, abych se zasmála!
Možná z toho dělám hrozný drama, trojku sem nedostala, vyznamení mám, tak mám být spokojená ne?
Ne.

Proč někomu ta učitelka dá o stupeň lepší známku, když prospěch má úúúplně, ale doslova úúúplně stejnej?
Spekuluju tady o nějaký "blbý dvojce".No a co má bejt, kdyby byla oprávněná a spravedlivá...Hlavně, že někomu vychází čtyřka a má taky za dvě na výzo. xD Příjde mi to až k smíchu!
Taky bych se s váma některýma docela ráda podělila i o to, že rozdíl 0,05% v průměru je na známce zřejmě také rozhodující.Proč tohle musim řešit zrovna já?Proč já mám o těch 0,05% víc a tudiž mám o stupeň horší známku?Učitel se neřídí pouhým průměrem, ale já jsem aktivnější než ten člověk, co měl o 0,05% míň.

Na tu školu, kam se hlásim, se teď dostanu jen na 50%.

A že slzy tekly a tekly.No a, měly důvod.Beztak jsem to sváděla na čočky, ovšem všem těm dětem, co na mě v jídelně zíraly jsem to opravdu říct nestačila.:)

Taky mám dvojku z češtiny.Já!Taková spisovná, šikovná, jazykově zdatná blogařka!

Hlavně, že všichni kolem mě jsou nadmíru spokojený a mají třeba nejlepší vysvědčení za celý svůj život.Tak si to užijte...Řikala jsem si, že jestli to blbě dopadne, budu se zhulit, vožrat a skočit z mostu.
Zatim se mi nechce...
Ale Bára o tom ví, policajtům všechno vysvětlí a učitelé budou na mém pohřbu plakat.Snad.
A já tiše budu vzlykat v tom schnilym hrobě.

Už je mi líp, a to stačí napsat jen nemálo duchaplných řádků.
A jestli to čtete nebo ne, to je vaše věc.Možná vám to ale i něco dá. x)


Já teď jdu vyhodit ten hnijící banán, co leží na komodě a vytváří tu banánovou atmosféru.

NewYorkCity comes!

28. ledna 2009 v 20:53 | Tiffany |  Production
Něják jsem si ten Ňů Jork oblíbila.Čím/kým to asi bude?Stoprocentně za to může Amy s Přáteli.
xD

No a tak jsem jednodušše a prostě a neoriginálně zadala do vyhledávače na DA "New York".Přesto, že ráda fotim a nikdy jsem nepreferovala designy typu - fotografie z DA, NY jsem tu chtěla mít a tu možnost vyfotit si ho sama bohužel nemám.Prozatím.

Fotku jsem upravila tím strakatým pozadím,který jsem kdysi kdesi zkopírovala na nějakém blogu, taktéž "dřevěné" pozadí, které mám už v počítači hróózně dlouho.;)
Není to nějak ničim výrazný a originální.

Mě se to ale líbí a komu se to nelíbí ať si, vy víte co:)

Pondělí 26.ledna - Loučení s nerezavým železem

27. ledna 2009 v 22:05 | Tiffany
Jak řekla sestřička: ,,Dneska je tvůj velkej den..."

Po 2 letech mi sundali rovnátka, s kterýma jsem prožila radostné i méně radostné období...dospívání.xD Příjde mi to jako hróózně dáávno! Vždyť já jsem v té době, co mi je do pusy narvali, byla ještě malá nesmělá sedmačka!
Zde je příklad toho, že čas letí a že ,,Není čas ztrácet čas", jak jsem uvedla do Třídní ročenky.
Zuby mám tak rovný a divný, že si myslim, že mám v puse zuby nandavací.Ovšem žádné večerní vyndavání a dávání do skleničky se neodehrává, snad jen to, že musim povinně a pravidelně nosit rovnátka na noc, aby ty zuby zase neutekly zpátky.

Během čtvrt roku jsem odhodila brejle s rovnátky, dokonalá proměna jako z Ošklivky Katky (zkrásněla už vůbec?)

Nevim jestli jsem hezčí, krásnější, půvabnější, dokonalejší, svůdnější a já nevím co ještě...Hlavní je, že se cejtim dobře.;)

Čtvrtek 22.ledna, 23.-25.ledna - Bééégin zu Vrchlabí

26. ledna 2009 v 12:19 | Tiffany |  Blog
Ve čtvrtek jsme celých těch pár dní -s Amy- zahájily s "Předáním cen Óčka".Bylo to fajn, viděli jsme a hlavně slyšeli plno interpretů:) Ovšem celou tu hodinu před živym vysíláním nehrálo nic jinýho než Hot'n'Cold a Bégin (nic jinýho mi aktuálně neleze víc na nervy, ale písnička je to dobrá xD) Zasmutněl nám tam i Marek Ztracený, nějaká zpěvačka u který znám jen příjmení Lota dýchala prázdný vzduch, Fate magazine lhali a lhali (btw kráásnej zpěvák:'), Ewě Farný mlely mlýny a děcka řvali a řvali...
Zpěvačkou roku se stala Aneta Langerová, zpěvákem Michal Malátný z Chinaski, která vyhrála zároveň skupinu roku.
...atd
Určitě se ale většina z vás koukala aspoň doma u bedny noné?:)
Na horách jsme se měli taktéž fajně.S Amy jsme měli vlastní apartmán a když jsme sjely o dvě poschodí níž, byly jsme v Bille.Když jsme sjely o jedno, byly jsme v pekárně.Co víc si přát? Mít pod sebou tak čerstvý voňavý a hlavně tak levný dobroty!

Co víc říct.Sněhu není moc, ale je.Lidí moc nebylo.Tři hodiny na prkně byly dostačující.Ze strany jsem kus prkna navrh nařízla(to je tim, jak ti lidi na vleku honem, honem bezpečnostní zábranu dolů, pak se člověk nemá divit, že jsem o ten kov prostě narazila, a to mám nový prkno)

No co, dějou se horší věci.

Třeba jak jsem jela z toho velkýho sešupu - najela na malinkatej hrbůlek a totálně se rozmázla a zkutálela a kdoví co ještě!
Nebo ta srážka s tim snb frajerem!

Mohla jsem přijet s prknem na dvě půlky.
Cajk.

Úterý 20.ledna - This is HARDCORE

20. ledna 2009 v 21:33 | Tiffany |  Blog
Využila jsem situace a místo první hodiny (češtiny - očekávaný písemky) jsem zajela na rengen se zubama.Byla na výběr ještě středa odpoledne, ale nejsem blázen, i když jsem musela v 7 vyjet, noaco!
Cesta přes celou Prahu je tak "fascinující a zábavná" !

Výsledek rengenu ale úžasnej!Co si pamatuju na moje zubní zříceniny, který jsem nechtěla ukazovat ani sama sobě, jsem ráda, že ty 2 roky želízek na zubech k něčemu byly.Ještě před čtvrt rokem jsem žila v představách, že ty rovnátka mám ráda, že mi budou chybět, že je ani dolů nějak extra nechci.Čtvrt roku je asi dlouhá doba, protože já se na ten významný den, kdy mě opouštějí rovnátka převelice těšim.Představa, že mi bude odstávat pusa z nezvyku, je najednu stranu i nepříjemná.Ale konečně si za ty 2 roky budu moct dopřát poklidného konzumování jídla, a to především makových koláčů, bez obav zachycení na nemálo dostupných místech za tim kovovym zábradlim.
Možná to je nechutný, ale vemte si, že po snědení jídla, otřesnym příkladem je třeba koláč, se nemůžete usmát, vodou to nespláchnete a nosit s sebou kartáček a hledat vždy nejbližší toaletu...to je tak akorát dobrý námět pro nějakou americkou komedii.

Odpoledne se tu stavila Áda se svym Novym.Vpohodě.Hlavně doufám, že se nebudeme tak nenávidět, jako jsem se nenáviděla s K. (mám zakázano jakkoliv zveřejňovat jeho jméno, řikal mi to asi před rokem, ale on je pořád stejnej, takže...)

Jo a zejtra, s měsíčnim zpožděním, dramatizujeme před třídou ve dvojicích s těmi našemi rozhovory.Já se snad těšim!
,,A strejčku, kdy už příjde generál."
,,Jakej generál?"
,,No ten váš pán."
,,Jakej ON je generál"
,,Copak není generál?"
,,Je, ale od zadu."
,,A to je víc nebo míň."
,,Víc."
,,Páni, proto je u nás takovýho pozdvižení!"To bude HARDCORE!

Sobota 17.ledna - Pohádka o čočce

18. ledna 2009 v 14:37 | Tiffany |  Blog
Je to přesně týden, co jsem nic novýho nezveřejnila.Nebyl čas.Moc práce.Samozřejmě, že několik minut na duchaplné psaní o škole by se našlo, ale proč bych si tim sobě i vám kazila život.Písemky, deprese, učení, písemky.Celá chemie je v pr**** a já jen doufám, že mi tu 3 na vysvědčení nedá, tohle pololetí vážně ne, prosíííím!
Aspoň, že všechno nejhorší mám za sebou.

V sobotu jsme měli namířeno na rybník.Ve spěchu jsem si nandala čočky, ale nějak blbě (upřesnění - tu levou).Mnula jsem si okem a pak za několik málo minut, když jsem šla do koupelny s tim, že si ji vyndam a nandám znovu, ale ta čočka tam prostě nebyla!Nezbývalo nic jiného, než vzít nový a konečně vyrazit.
Byli jsme na Šeberáku (?), rybník u Jižního města, takže si asi každý umíte představit, kolik tam bylo lidí a sněhu a něco málo ledu na bruslení.

Večer, když jsem šla spát něco mi spadlo do oka, takový to nepříjemný svědění a slzy.Asi pět minut jsem s tim okem zápasila, až jsem se přemohla, vstala a šla k zrcadlu.Chvilku jsem ještě mnula okem, až ze zadu doslova "přijela" čočka, ta "ztracená".Celý den jsem měla na jednom oku dvě čočky, ovšem nějak se vzádu na oku tak pěkně přichytila, že jsem ji vůbec necejtila.
Jsem ráda, že to takhle šťastně dopadlo. xD

Čočka se neztratila a můžu ten minulý pár donosit.
Kdyby se neukázala, mohlo to mít bůh-ví jaké následky, o kterých raději nemluvě.

A stejně, vůbec to nechápu.Jako třeba úkol z matematiky.

Jo a zčekujte můj DA, po nepopsatelný době jsem si vzpomněla, že něco takovýho existuje.
Chci se teď o něj hezky starat.:)

Neděle 11.ledna - Kdecos leccos

11. ledna 2009 v 19:26 | Tiffany |  Blog
Takovej jazykolam.

Konečně jsem si za delší dobu nakoupila něco do šatníku.Babička pořád hudrovala, ať si něco za ty peníze, co mi dala, koupim.Tak jsem si konečně koupila něco na nohy.Bílo-modré Pumy.A jsem spokojená, už ale přemýšlím o converskách, které si chci koupit začátkem jara (měla jsem v plánu zakoupit je už co nejdřív, ale všude je sníh, sníh, sníh, ach doufám, že ještě chvíli bude)
Mám dvoje nový džíny.No vlastně troje, ještě ty jedny, který jsem si koupila ve středu v Zaře, ale v úterý je dojedu vrátit (snad to nečte Adéla, to jsem celá já, koupim a vrátim) Teď jen doufám, že mi vrátěj money.
Pak jsem si koupila poměrně zimní khaki mikinu, která i když nemá kapuci je ú-ž-a-s-n-á, hlavně ten kovovej nápis vlevo. x) Abych ji měla s čim sladil, u pokladny jsem si všimla úžasnýho šátku, modrofialovej elegantní hadr na krk.
Nějakou pěknou bundu na jaro jsem ovšem nenašla.Co nosíte na jaře, kromě vesty?Hm?

Docela mě pobavil vyhledávač, zkoušela jsem, kde koupit dlouhou čepku, takovou tu punčochu na hlavě, co jí má skoro každej...


Mi povězte, kde byste koupili auto? xD
3d brýle (k čemu někdo k životu potřebuje 3d brýle?)bojler, burákové máslo, cihlu zlata.
Drogy.
Já si to tam snad schválně zadám, docela by mě zajímalo nějaké veřejné doporučení na nějakého dealera.

Jo a neviděli jste někde tu punčochu na hlavu prodávat?

Pátek 9.ledna - As horsefeathers

9. ledna 2009 v 19:23 | Tiffany |  Blog
Tyjo.Cejtim se nejvíc uvolněne a dobře, protože jsem už druhý odpoledne v tomto týdnu věnovala fitku.Je to super vyjít pak ven, po vší tý námaze, cejtim se jako pírko nebo aspoň jako nějakej drobounlinkej ptáček. xD

Ve škole byl tejden vpohodě, jenže teď to v pondělí začne.V úterý píšeme za sebou 2 pro mě důležitý písemky, musim je napsat na 1, abych tu 1 na vysvědčení dostala.Hlavně mě nikdo nelitujte, beru si to pak ještě víc, a ono už stačí to, jak si to beru dost teď. xD To jsme zrovna dneska při Aj četli nějakej článek o tom, jak je školství v Japonsku těžký.Nejsou u nich žádný kantýny a oběd si nosej v plastovejch krabičkách a jedí ho společně ve třídě, při představě, že bychom se takhle celá třída stravovala, umírám...Prý je pro ně to vzdělání tak důležitý, že odpolední čas věnují nějakým studentským klubům/ samozřejmě se zaměřenim na školu a prej je to hrozně baví...
Vyvrcholení textu bylo : And you thought that your life is hard.

Život je ale těžkej, vemte si, že značnou část svého života prospíte a propracujete.


Jdu se koukat na Přátele.
Ah Joye!

Peace and rest!

První víkend, na horách

5. ledna 2009 v 20:54 | Tiffany |  Blog
Titulek mluví za vše.Sice by titulky měly být velice zajímavé, aby člověka přiměly k zamyšlení a aby zvědavost nedala a pustila člověka do čtení, jak to vlastně a co to vlastně a proč to vlastně a tak vlastně...Mohla jsem titulek pojmenovat třeba "Zmrzlá nudle", protože zima byla fakt obrovská.Mohla jsem článek pojmenovat "Prémie", protože ta zima byla tak obrovská, že mi to už ani nemyslelo a místo premiéry jsem ztěží ze sebe vymáčkla alespoň tu prémii.Do třetice mě třeba napadá "12 dní", ale jako druhá nabídka, vůbec se to k tomu nevztahuje, snad jen, že jsme se chtěly s Amy na horách podívat na film/horor, a narazili jsme na něco 28 dní, bezpochyby automaticky, bez váhání, bez zamyšlení, bez ničeho jsem konstantovala o 12 dnech a ani by mi nedošlo, že je něco blbě.
Teď mě z toho snowboardování bolí celej člověk, a to jsme tam byly jen dva dny a večer jsme proležely v teplý posteli s notebookem a Texaskym pokrem.Ach, kdyby z toho ty prachy vylezly!
A za jeden, dva, tři týdny to rýpléjnem.
Ach, hlavně bylo šílené potěšení, že jsme se z hor vrátili zase do sněhu, chumelí se chumelí...

NY 2008

1. ledna 2009 v 19:52 | Tiffany |  Blog
NY, přeložte si to jak chcete. xD

Silvestra by měl člověk strávit s přáteli - s nejbližšími a taky se stalo:) Strávili jsme ho s Amy ve dvou, v baráku uprostřed lesa, samy, s hromadou jídla.Dobře, ten les jsem si domyslela, v hlavě se mi pořád přetáčí ten horor... ale zní to zajímavěji, než v domě vedle domů xD (kupodivu)
Uteklo to hrozně rychle, televize, jídlo, pití...Alkohol.Proč mi to prostě nešmakuje?!
Deset minut před půlnocí jsme šli na zahradu, po chvilce jsme viděli už nějakýho vožralýho mládence, co hulákal, že všichni jsou čůraci.Jsou no.
Tak jsme si připili, zhlédli jsme rachejtle a zkoukli ESO s Luckou Bílou, viděli jste ty její záchvaty?!
Předsevzetí se neuskutečnilo, jako vždycky, a stejně - k čemu?Já předsevzetí nepotřebuju...

Zejtra je pátek, měli jsme jet na hory, ale odkládá se to na sobotu, víkend na horách, v Andantem, zase s Amy, sníh, snowboard...Těšim se, moc.Ale představa, že mě/nás čeká rušný týden ve škole, na poslední chvíli budu zase dohánět to všechno, na co jsem se celý ten půlrok vykašlala, spíš vy.....

Nechat se vyzkoušet z příroďáku, napsat slušně test z literatury a čtvrtletní práci z češtiny, na tom mi dost záleží.
Na tu školu, kam chci jít berou jenom na průměr, jenom na pitomej průměr!!Já se tam musim vejít, co když tam vezmou člověka na horší úrovni než jsem já?Známky nic neznamenaj.Toť můj nedůležitej a nepoctatnej názor, co byl jen výkřikem do tmy.

*fotka z předvánočního městského ohňostroje

Jdu si ještě pro ananas.
Čus bus autobus.
Horám nazdar!
Zdar!