Duben 2009

Úterý 28.dubna - Pracovní vytíženost revizorů je především před svátky, oberou lidi, kterým nezbydou peníze na sváteční radovánky

28. dubna 2009 v 18:10 | Tiffany |  Blog
Tak nějak jsem se rozhodla to ticho tady utnout.
Už se těšim na prázdniny, na léto, na sluníčko - až se opálim.Jak se tak na to kouknu zpátky, já nikdy léto moc nemusela, ovšem najednou BUM! Koupila jsem si třeba sluneční brýle! Ještě loňi bych po nich tak netoužila jako letos, pravdou je, že jsem ještě nosila ty dioptrické.
Tyjo! Stejně mi příde, že před půl rokem bylo hrozně moc věcí jinak a já si je třeba vůbec ani neuvědomuju, příjdou mi úplně cizí - dávný a přitom... co je půl roku?! První pololetí školního roku?! Kalendářně to nebylo ani zas tak dávno, ovšem v myšlenkách?

Mám dost Prahy - lidí a především cizinců! Chtěla bych bydlet... třeba v Plzni! (Tudle jsem někde v diskuzi četla, že pražský holky jsou dilinský nafoukaný nány!)
Dneska jsem třeba byla zase v centru (jo - zase, posledni dobou jsem tam jezdila na můj vkus často) Jela jsem tam s Bárou s tím, že obkouknu obchody, zda už vyřídily moje reklamace (můj koníček?) Bohužel, ani Ň...Ovšem koupila jsem si konečně mé vysněné naušnice!

A aby se neřeklo, zase revizor.Vždycky si vybírají dny před svátky, aby lidi na ty svátky obraly o peníze!Ovšem já už mám na ně tentokrát čmuch.Už na zastávce se mi ten chlápek s koženým opaskem, břichem a hlavně žlutýma zubama (ten jeho výraz v autobuse a hlasité žvýkání!) zdál nějakej podežřelej.

Nucouž

22. dubna 2009 v 14:31 | Tiffany
Jen v případě - že by to tu někdo denně navštěvoval - oznamuji, že sem bez pevného disku, kde je tak trošku všechno... třeba fotografie do článků nebo programy pro tvorbu nového designu.

Ovšem zítra by se tu pravděpodobně mohl objevit článek do blogové rubriky.;)

That's all.

I wish happy birthday to me

18. dubna 2009 v 1:00 | Tiffany |  Blog
Předpřipravený článek - samozřejmě.;)

Touto dobou jsem se plus mínus před patnácti lety narodila.
Prožila jsem již své veškeré dětství a dokončuji své základní vzdělání - jsem již právoplatným občanem.
Nevýhodou snad jen je, že už nebudu moci jezdit na poloviční jízdenku, což cenově zdvojnásobuje moje cestování veřejnou dopravou.

K narozeninám jsem již před asi tak 14 dny dostala kabelku converse, ovšem začala se párat, proto je na reklamaci a čekám na uznání a vrácení peněz.Ten dárek tak trochu nevyšel no.xD
Ovšem dneska mě potěšila malá jarní kytice na stole od mamky a následně večer jsem od táty dostala 15 krásných rudých růží.Ach ach!
Poté mi oznámili, že si mám k narozeninám něco určitého vybrat...
No, nechme to prosím prozatím nedokončenou větou.;)

Každopádně rodinná oslava byla již před týdnem.Dneska je v plánu dobrý oběd a návštěva botanické zahrady - když mám ty narozeniny! :)

↓ Pro mě ode mě k letošním narozeninám ↓


A&T (2.část) Pátek 10.dubna - Vysoko ve výšinách

16. dubna 2009 v 19:57 | Tiffany |  Blog
Následující text snad bude v budoucnu doplněn fotografiemi - jsem bez pevného disku - zbláznil se!

I když to bude již zítra týden, přesto bych ráda rychle stručně i tento den hodila do mého blogového archívu;)

Jelikož jsme krásně zaplnily i předchozí den Prahou a poutí, jasné bylo, že i pátek hodláme příjemně strávit a hlavně dostatečně využít!
Dopoledne jsme vyrazily na místní stezku na brusle.
Ano, konečně!
A v plánu byl i tamní piknit.Sbalily jsme proto deku, jídlo (krajíc mazance, čokoládu, polomáčené, jablko a já nevím co ještě!) a vyrazily jsme! Dojeli jsme až do 6 km vzdálené áleje, kde jsme na louce, pod břízou, u Vltavy s výhledem na Barrandovský most popikničily.A jelo se 6 km zase zpátky x)

Jelikož tu nakonec Amy nakonec zůstala i po celé odpoledne, vyrazily jsme na Vyšehrad.(jo, byla jsem tam nejmíň 100x, ale co bych pro přátele neudělala:)
Cesta byla poněkud náročnější, samé nastupování, přestupování, vystupování.To jsme totiž ještě projížděli nákupníma zónama, pro ségru k dnešním narozeninám kupovali ponožku na mobil a sháněly barvy na vajíčka, které nakonec měli jenom na Václavském náměstí!
Na výškovém hradě jsme se procházeli tamějších parkem, navštívily známý židovský hřbitov a z vyšehradských zdí zhlédly celou Prahu.

Navečer Amy odjela a v pondělí nás čekalo oné slavné Velikonoční pondělí strávené na vesnici u její babičky:)

The sun was shining and the world was laughing and two best friends spended a beautiful day in Prague!
What more you want?

Hmm..

A&T (1.část) Čtvrtek 9.dubna - We were on a pilgrimage!

11. dubna 2009 v 20:45 | Tiffany |  Blog
Poslední dobou se budim neobvykle brzo, ono mě spíše budí to slunce venku.

Ráno jsem se pořád budila a čekala i na zprávy od Amy, která mě nakonec poctila smskou, že ji mám jít v 10 hodin na nádraží naproti -spíše vyzvednout-.Dokopala mě tedy k tomu, abych již vstala.
Fajn.Ranní procházka za nějakým účelem není vůbec špatná, ovšem když vám někdo zatelefonuje, že nakonec kvůli nějakým problémům vystoupil o stanici dál.
Nu což, aspoň tak. Měla jsem tam pro ní sjet autobusem, ale čekat se mi nechtělo, proto jsem se domluvili, že si půjdeme naproti po stezce, a že se snad tedy konečně potkáme.
I potkali.V džínách propocený.


Již ve 12 hodin jsme v kraťáskách a tričku - a s mikinou kolem pasu - vyrazily (my ženy) autobusem do centra Prahy.Koupila jsem punčochu na telefon pro ségru k narozeninám a poté jsme razily rovnou do středu Prahy.Prošly jsme Václavákem, Staromákem, až jsme nakonec úspěšně dorazily i ke Karlovu mostu.
A za tu cestu jsem pořídila pár krásných fotek,
které jsem již upravila a těším se, až budou zdobit nějaké budoucí články - na tu článkovou budoucnost jsem si nechala ty nejhezčí kousky! :)
Tak to abyste sem pravidelně chodili! Ovšem věřím tomu, že se mezi vámi najde někdo, kdo si bude myslet, že jsou to fotografie z deviantartu.
Jo.
Jsem na ně velice pyšná!

Mimo toho, že jsme prošli tu takzvaně "nejlepší část Prahy", ještě nás čekalo něco...
Pražská Matějská pouť!
Vždycky jsem tam byla, když tam zbylo pár atrakcí.Nyní jsem tam byla, když tam byly všechny - a že jich moc nebylo!
Tu pouť jsem si vždycky představovala jinak a dávala ji větší šance, ovšem přecejenom... Adrenalinových atrakcích tam bylo tak plus mínus 7 a potom takové dětské blbovinky.Lidí tam bylo tak akorát - byl čtvrtek - takže vcelku dobré.
Poprvé jsem zašli na horskou dráhu a ani by mě nenapadlo, že tu bude takový!Místama jsem myslela, že vylítnu! Nakonec jsem Amy ukevala k tomu, abyste šli na atrakci MOVE IT.Je to ve tvaru pluska, kde jsou samé sedadla a všemožně se to s váma kroutí, když jsem byly ve výšce a "letěly" už jsem chtěla dolů, o to víc, když Amy na mě: "Mě se to rozeplo!" Úspěšně jsem ji zapla ten pás, který tam je pro případ, že by se ty bezpečnostní "tyče" povolily.
Každopádně adrenalin!
"Krásný pohled z Ruského kola"

Úterý 7.dubna - S.O.O.N

7. dubna 2009 v 14:56 | Tiffany |  Blog
Úterý, zaplať Pán Bůh! Víkend, tedy předevšim sobotu jsem měla celou nějakou utrápenou, hlavní je, že doba přeplavání té oné zátoky netrvala tak dlouho a v neděli jsem byla opět v mém nafukovacím bazénku...(kdo nepochopil - už jsem v pohodě;)

Venku je krásně, a proto bych chtěla už někdy vyrazit na stezku na inlajny.Začínám to teplo mít raději a raději, nabízí se vám totiž hned několik příjemných využitích.A co má člověk dělat v zimě, pokud zrovna není na horách?Né že by mě nebavilo nedělat nic, ale tak všeho moc škodí:)
Za půl hodinky vyrazim na kratší vycházku pro ségru do školy (a zahájim tak i letní sezónu dobrou zmzlinou) a budu si v tom tričku připadat hrozně divně, vždyť jsem ještě před měsícem nosila tu teplou snowboardovou bundu, na kterou jsem si často stěžovala s tím, že si v ní připadám jako na svahu. xD
Jarní bundu jsem vytáhla zatím na týden...

Zítra si jedu pro občanku (ha!) a pozítří snad konečně vyrazím na tu matějskou!

Ach, kdyby bylo tak krásně jako dneska!
A já věřim, že bude!


Tak vám přeji ty krásné jarní dny plné slunečních paprsků!

Na dně dna

4. dubna 2009 v 15:57 | Tiffany |  Blog
Je to v prdeli.
Všechno!

Pátek 3.dubna - Here comes the sun

3. dubna 2009 v 16:08 | Tiffany |  Blog
Venku je krásně - teplo - sluníčko svítí - lidé se usmívají, že už asi nemusí nosit ty deštníky proti sněhu.

A plánů je najednou nějak na mě moc.Sem spokojená...
Třeba to, že bych se konečně mohla s jistýma osobama konečně vidět a zajít někdy s někým do čajovny.
Na facebooku si mě totiž uložil můj starej kamarád ze školních let.Odešel ve 4.třídě, proto ani neni divu, že si snad pamatuji jen to, že jsme spolu seděli v lavici, mlátili se deskama a chodili spolu? xD
Bude to dosti zajímavý, až se s ním třeba uvidím.Je to pro mě přecejenom cizí člověk, znali jsme se před 5 lety, a co se přesně dělo před těmi 5 lety člověk už ani neví...Byla jsem malá školačka! On si mě pamatuje jako malou školačku s růžovýma kulatýma brejličkama!

Mimo to, že je to šampón - a ty já moc nemusim - se bojim toho, že si nebudeme mít co říct...
Budu to brát s té lepší stránky - uvidim mojeho prvního kluka! xD Ale teda ta nervozita bude - a velká.

Přišlo jaro!
Eda je šťastnej, že už může venku poskakovat po trávě, hrabat a dělat bordel.:)

Jinak jsem dneska dopoledne jela do centra na kontrolu s rovnátky.
"Sedí výborně.Výborně.Chválim, moc chválim."
Pak jsem se všemožně trmácela přes půlku Prahy, jen abych si mohla koupit ten onen tygrovanej pásek!Nádhernej!Krásnej!K těm novým světlým kalhotám dokonalej.Jen nevim, co se k němu bude ještě hodit...

A na víkend je plánů až až, že už mám z toho i jisté obavy, aby to proběhlo všechno, co nejlépe...
Jdeme s Amy na matějskou na Výstaviště, navštívit těch několik nejhorších atrakcí, popiknikovat, pokecat, prostě si ten den užít!
A v neděli...

Pokračování příště;)